Úrnapja az egyházközségünk életében – poszter – Piccoli ragazzi de Dio (Kaplony)

Pályázóink beleegyezésével elkezdjük az Úrnapja az egyházközségünk életében című pályázatunkra érkezett pályamunkák közzétételét. Mivel minden pályamunka több kisebb egységből áll, és ezeket egyedül vagy kettesével közöljük, olvasóink minden csapattal többször fognak találkozni. A sort a kaplonyi Piccoli ragazzi de Dio nevű csapat két kis munkájának közzétételével kezdjük. Az első – egy eposzter, amit itt fényképpé alakítva lehet megmutatni – az egyházközségük múltját mutatja be, a második pedig – egy ebook – az egyházközség jelenlegi színes életét láttatja.Gratulálunk a kaplonyi csapatnak, akik a nagyváradi püspökség egyik fődíját, egy váradi táborozást nyertek!A csapat tagjai: Ionucz Eszter (VII. o.) Gal Alexa (VII. o.) Kind Eszter (VII. o.) Pinkovszki Áron (VII. o.) Pinkovszki Máté (V. o.) A felkészülés során mellettük állt és segítségükre volt Kind Csilla hittantanárnő.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük