Úrnapja az egyházközségünk életében – Oltári ötös (Csíkszentdomokos)

Az Úrnapja az egyházközségünk életében című pályázatunkon a csíkszentdomokosi Oltári ötös csapat kiemelkedően magas pontszámot kapott. Pályamunkájuk minden eleme igényesen kidolgozott remekmű. Egyházközségük történetét például így mutatták be:

https://www.canva.com/…/puQ-o4XCbORK7zEETyrgMQ/view…

Az Oltári ötös csapat tagjai: Szabó Regina (V. o.), Csíki Sára (VI. o.), Lázár Éva (VII. o.), Szabó Anna (VII. o.) és Török Réka (VII. o.). Felkészítésüket Kalamár Mária hittantanár, Csiby László plébános, Pasca Szilárd segédlelkész, Fórika Attila kántor és Darvas Piroska segítőnővér segítette. A csíkszentdomokosi csapat a nagyváradi püspökség egyik fődíját kapta, így augusztus 18-21. között mindnyájan Nagyváradon táboroznak majd. Szeretettel gratulálunk nekik!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük