Úrnapja az egyházközségünk életében – Szent Imre csapat (Gyergyóditró)

Az Úrnapja az egyházközségünk életében című pályázatunkra egy Trello-táblával kellett jelentkezni. Ez a tábla hét feladat elvégzését tanúsította. Amennyiben a nevező csapatok táblái nem csak egyszerű leírásokat és csatolt képeket tartalmaznak, hanem külön programokban szerkesztett bemutatókat is, ezeket külön is közzétesszük. Előbbi esetben a teljes Trello-táblát mutatjuk, amelynek minden kis kistáját érdemes végigolvasgatni, nézegetni. Most a gyergyóditrói Szent Imre csapat teljes pályamunkáját közöljük. Csibi-Benkő Dávid, Márton Erika, Fülöp Regina, Mezei Mónika és Csibi-Pál Balázs (mindnyájan V. osztályosok) felkészülését György-Simon Margit tanárnő segítette. A csapat a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Titkárságának különdíját érdemelte ki. Szeretettel gratulálunk nekik! Trello-táblájuk itt böngészhető:

https://trello.com/b/kKeocOFJ/eucharisztikus-p%C3%A1ly%C3%A1zat-az-%C3%BAr-napja-alkalm%C3%A1bol

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük