Úrnapja az egyházközségünk életében – Együtt az Oltáriszentséggel csapat (Lövéte)

A lövétei Együtt az Oltáriszentséggel nevű csapat tagjai a Székely Mózes Általános Iskolába járnak és a Kisboldogasszony plébániához tartoznak. Az úrnapja az egyházközségünk életében című pályázatra készített pályamunkájukat a csatolt linkről nyíló Trello-táblán lehet megtekinteni. Érdemes meghallgatni az egyházközség tagjaival készített interjúkat és részleteiben megnézegetni mindent. Az András Szandra (VIII. o.), Ladó Botond (VIII. o.). András Áron (VI. o.), Kelemen Csilla-Mária (VI. o.) és Orbán Zselyke (VI. o.) összetételű csapat az Új Ember különdíját érdemelte ki. Szeretettel gratulálunk nekik és a felkészülésüket segítő György Gabriella hittantanárnak és László István plébánosnak is!

https://trello.com/b/I16nbfp1/%C3%BArnapja-a-l%C3%B6v%C3%A9tei-egyh%C3%A1zk%C3%B6zs%C3%A9gben?fbclid=IwAR0aEbWMztr1HOCcJh5QIfX_wEq_JDyOFudNwhr2j1ndUzsNyDLptY-d8yI

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük